HEMEN ŞİMDİ ARA

Gaziantep Araç Kiralama

Firmamız 1993 yılında Gaziantep'te kurulan resmi bir rent a car firması olmakla beraber çeşitli iş ortaklarımız ve uzman kadromuz ile 23 yıldır hizmet vermenin gururunu ve sevinci içerisindeyiz. 70 adet araç filomuz ile sizlere Gaziantep Oto Kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Havaalanı hizmetimiz yaklaşık 14 yıldır sorunsuz bir şekilde sürmektedir.

Gaziantep Araç Kiralama hizmeti veren İremtur Oto Kiralama paradan önce müşteri memnuniyetine önem veren köklü bi firmadır. Önemli Olan Hizmet Bugün geldiğimiz konumu müşterilerimize verdiğimiz profesyonel hizmete borçluyuz.

Müşterilerimizden aldığımız güzel yorumlar bizim en büyük destekçimizdir.Siz hala bizden araç kiralamadıysanız çok şey kaçırdınız.Hemen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşıp rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gaziantep Araç Kiralama hizmetimiz şoförlü olmakla beraber, özel vip hizmet adı altında lüks araçlarımız ile şoförlü hizmetde vermekteyiz. Rezerve yaptığınız arabanız ayağınıza kadar gelmektedir.Tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden iletişim numaralarımızla kontak kurmanız veya üst kısımdaki telefondan müşteri temsilcimizi arayarak iletişim sağlamaktır.